18047.
451. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 600 Ft
9,33 EUR, 10,29 USD
Karl Baedeker: Tirol, Voralberg und Teile von Salzburg und Kärnten. Handbuch für Reisiende. Leipzig, 1923, Karl Baedeker, XL+512 p. 37. kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, ragasztott gerinccel + hozzá: Karl Baedeker: Österreich Handbuch für Reisiende. Leipzig, 1926, Kopott egészvászon kötésben