18161.
451. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
L. M. Nesbitt: Az Ismeretlen Abesszinia. Fordította Halász Gyula. Bp., 1937, Kir. M. Természettudományi Társulat. Fekete-fehér fotókkal, valamint egy térképpel illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, egy kijáró táblával.