18096.
451. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Makkai Sándor, Rónai András, Asztalos Miklós, Gergely Pál: A mi Erdélyünk. Nemzeti Könyvtár 24-26. sz. Bp., 1940, Stádium Kiadói papírkötés, foltos borítóval, kopottas állapotban.