18057.
451. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 400 Ft
6,22 EUR, 6,86 USD
Mittelholzer, Walter: Kilimandjaro Flug. Zürich-Leipzig, 1930, Orell Füssli. Második kiadás. Egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.