18042.
451. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 800 Ft
7,25 EUR, 8,00 USD
Roald Amundsen - Lincoln Ellsworth: Az Északi Sark meghódítása. A magyar kiadást sajtó alá rendezte dr. Cholnoky Jenő. Bp., 1926., Pantheon. Fekete-fehér képtáblákkal. Kihajtható térképpel. Kiadói kopott egészvászon-kötés, sérült, szétvált kötéssel, sérült gerinccel.