18097.
451. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Sigrid Koch: A szép delfinlány. Mítoszok és mesék a Gilbert- és Ellice-szigetekről. Ford. és a jegyzeteket írta: Bodrogi Tibor. Bp., 1976, Európa. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.