18123.
451. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 600 Ft
4,24 EUR, 4,57 USD
Ungarn. MIt Bildern, Landkarten und Stadtplänen. Lloyd Reisebücher. Bp., 1930, Lloydbücher-Verlag. Kiadói egészvászon kötés, sérült gerinc, sérült lapok, kopottas állapotban.