18046.
451. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 400 Ft
[Up de Graff, Fritz W. (1873-1927)]: F. W. Up de Graff: Az Amazonasz Å‘serdeiben. Ford.: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1933.], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 1 t. (cÃmkép)+164+4 p.+28 (fekete-fehér fotók) t. Egészoldalas, fekete-fehér fotókkal, és egy térképpel illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borÃtón kopásnyomokkal.