Kovács József László: Lackner Kristóf és kora 1571-1631. Sopron, 2004, Széchenyi István Városi Könyvtár. Megjelent 1000 példányban. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
Aleko E. Lilius: Kalózvilág a kínai vizeken. Fordította Szirmay Józsefné. Budapest, é.n., Dante, 202 p.+18 t. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, gerincen apró sérüléssel, borítón apró kopásnyomokkal.
Dr. Wildner Ödön: Pest és Buda közigazgatásának története az 1848-1849-i szabadságharc alatt. Statisztikai Közlemények 86. köt. 3. sz. Bp., [1936], Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala, 144 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, néhány sérült lappal.
Tanulmányok egy sárközi falu társadalmáról. Összeáll.: Mády Zoltán. A Magyar Táj- és Népismeret Könyvtára 5. Bp., 1942, Államtudományi Intézet Táj- és Népkutató Osztálya, (Élet-ny.), 70+1 p. Kiadói papírkötés.
Laczkó András: Nagyatád. Nagyatád, 1979, Városi Tanács V.B., 86+(2) p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Egészvászon-kötésben. Megjelent 1000 példányban. A szerző által Jávori Béla (1931-2008) újságíró, főszerkesztő, fotóművész részére DEDIKÁLT példány.
Pócsmegyer táj- és néptörténete. Pócsmegyer, 2010, Pócsmegyer Község Önkormányzata. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Kettős dedikációval: Csengő-Tschörner András, valamint Kovách Tamás lelkész, felelős szerkesztő által DEDIKÁLT példány.