Könyvek: Vallás

Tételek száma: 47

Lollok Lénárd: A Szent István királyról nevezett budapesti templom belsejének rövid ismertetése. A fölszentelés alkalmából közli - - prépost-plébános. Bp., 1905, Hornyánszky-ny., 101 p. + 17 t. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, tulajdonosi névbélyegzőkkel, néhány képtábla kijár, a könyvet bal felső sarkánál átlyukasztották.
19028.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,43
8,00
Sík Sándor: Szent magyarság. Hat rádióbeszéd Árpád-házi szentekről. Bp., 1936, Szent István-Társulat, 74+1 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
19029.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
19030.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
19031.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
19032.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
19033.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
19034.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
19035.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
19036.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,90
7,43
19037.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
Léstyán Ferenc: A hitvallásos iskolák küzdelme a két világháború között. 1920-1940. A gyulafehérvári Római Katolikus Érsekség levéltárának vallomásai. Kolozsvár, 2000, Gloria. Kiadói papírkötés.
19038.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
19039.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft