1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Radó Polikárp: Az ószövetség története a szentírás alapján. Bp., 1937., Szentírás-Egyesület. Egészoldalas képtáblákkal, szövegközti könyvdíszekkel illusztrált. Kiadói álbordás egészvászon-kötés, az elülső borítón aranyozott címfelirattal, és aranyozott illusztrációval, laza kötéssel, egy tulajdonosi bejegyzéssel