Lollok Lénárd: A Szent István királyról nevezett budapesti templom belsejének rövid ismertetése. A fölszentelés alkalmából közli - - prépost-plébános. Bp., 1905, Hornyánszky-ny., 101 p. + 17 t. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, tulajdonosi névbélyegzőkkel, néhány képtábla kijár, a könyvet bal felső sarkánál átlyukasztották.
1937-1939+1942 Szent Antal. Képes havi folyóirat 3 teljes évfolyama (1937-1938-1939) és az 1942-es évfolyam 7 száma. A borítók egy részén Závory Zoltán (1906-2000) grafikájával. Változó állapotban, közte sérült borítójú is.
Radó Polikárp: Az ószövetség története a szentírás alapján. Bp., 1937., Szentírás-Egyesület. Egészoldalas képtáblákkal, szövegközti könyvdíszekkel illusztrált. Kiadói álbordás egészvászon-kötés, az elülső borítón aranyozott címfelirattal, és aranyozott illusztrációval, laza kötéssel, egy tulajdonosi bejegyzéssel
Grundfötter, Bernhard Heinrich: Anleitung zur christlichen Vollkommenheit, insbesondere nach der Lehre des heiligen Kirchenlehrers Thomas von Aquin. Regensburg, 1891, Verlags-Anstalt vorm G. J. Manz, XXVIII+625+(3) p. Német nyelven. Átkötött, aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé foltos gerinccel, belül jó állapotban.
Havas Károly: Az inkvizició története. Több kútforrás nyomán írta: - - . 22 műmelléklettel. Bp., 1927, Rozsnyai Károly, 504 p. + 22 (fekete-fehér képek) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel, helyenként foltos lapokkal.
Szimonidesz Lajos: A világ vallásai. I.-II. köt. [Komplett]. I.: Primitív és kultúrvallások. Iszlám és buddhizmus. II.: Zsidóság és kereszténység. Bp., [1928], Dante, 306+(14) p.+ 56 t.+ 1 térkép; 318+(21) p.+ 57 t. Gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal. Kiadói gazdagon aranyozott egészvászon-kötés, sérült gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban, néhány kijáró lappal.
Dedek Crescens Lajos: A karthausiak Magyarországban. Fraknói Vilmos előszavával. Bp., 1889., Szerzői,(Szent István-ny.), III+254+4 p. Telegdy László, és Nagy Lázár rajzaival. Szövegközti illusztrációkkal. Félvászon-kötés, sérült gerinccel, kopott borítóval, előzéklap és szennylap hiányzik.
Léstyán Ferenc: A hitvallásos iskolák küzdelme a két világháború között. 1920-1940. A gyulafehérvári Római Katolikus Érsekség levéltárának vallomásai. Kolozsvár, 2000, Gloria. Kiadói papírkötés.
Lena Einhorn: Mi történt a damaszkuszi úton? - Nyomozás a valóságos názáreti Jézus után. Bp., 2009, Corvina Kiadói papírkötés, utolsó néhány lapon apró lapszéli folttal, máskülönben jó állapotban.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.