2 400 Ft
cc 1928-1940 fényképészeti és filmberendezési nyomtatvány, össz. 3 db: 1928. január 1., Fényképészeti Szemle, XVII. évf. 9. sz., hajtásnyomokkal + Fényképészeti Ujdonságok, 17 sz., 1930. szeptember 1., kissé sérült és kissé foltos + Palatinus filmterjesztő vállalat ismertetője a "Terta Hangos 16 mm-es" éghetetlen, hangos-keskeny filmleadó berendezésről és a filmellátásról