cca 1830 Gegő Elek Nicephor: Lantos versek, mellyekkel Fő méltóságú Négyesi báró Szepesy Ignácz a pécsi egyházi megye főpásztora (...) midőn az ország gyűlése alkalmatosságával Posonyba érkezni méltóztatnék. Megtiszteltetett a Sz. Ferencz szerz. posonyi Marián: Klastrom: Nevendékjei által. 1830. Sept. hónapj. 10-kén. Posonyban, é.n., Belnai Örököseine Betüivel. 4 sztl. oldal. Kissé foltos és kissé sérült.