1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
cca 1930-1940 Képes magyar történelem, irodalom és művészet, a Szent István Cikóriagyár gyűjtőalbuma (1. sz. füzet), egy kép híján teljes tartalommal, nemzetiszínű zsinórral fűzve, sérült, helyenként foltos állapotban