1941-1996 Vegyes naptárak, kalendáriumok: Harangszó-naptár 1941., Budapest Kalender 1944., Kis Ujság naptára 1946., Népakarat kalendáriuma 1957., Okos Kata kalendárium 1963., Régi Budapest naptár 1982., Nők Magazinja Évkönyv '86, Kincses Kalendárium 1996. Vegyes állapotban.
1941 Kis családi házak. A M. Kir. Iparügyi Miniszter úr támogatásával kiadja az Országos Lakásépítési Hitelszövetkezet. Dr. Kresz Károly előszavával. Írta és sajtó alá rendezte: Dr. Kotsis Iván. Tervrajzokkal illusztrálva. Tűzött papírkötés, viseltes állapotban, erősen sérült borítóval, néhány sérült lappal, helyenként foltos. + III. ker., Testvérhegyi telken épülő családi ház tervrajza, tervezte:...
1942 Meghívó a Magyar Görögkatolikus Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Vasvári Pál Köre által rendezett műsoros családi estre, díszes dombornyomott címerrel, jó állapotban, 20x13 cm
1942 A Magyar Műkedvelő Bűvészek Köre házi közlönye. V. évf. 53. sz., 1942. május hó. Szerk.: Dr. Rothbart [László]. 4 sztl. lev. Kissé sérült papírkötésben, tűzve. (Ritka!)
1942 Kőrösi Csoma Sándor életéről megemlékező képes prospektus, halálának 100. évfordulójára. Kiadja a Nemzetpolitikai Szolgálat. Bp., Athenaeum-ny., jó állapotban, kihajtva: 42x22 cm