1960 A Csepeli Munkásotthon műsora, 1960. december. Bp., Csepeli Munkásotthon (Vasas Rotaprint-ny.), 36 p. Kiadói tűzött papírkötés, a 11. oldalon két beragasztott fotóval.
1960 Circuits en autobus a Budapest. Budapesti autóbusz-túrákat ismertető, fekete-fehér képekkel illusztrált, francia nyelvű idegenforgalmi prospektus. Bp., Egyetemi Nyomda, 16 p. Tűzött papírkötés.
cca 1960-1980 vegyes üdvözlőlap tétel tétel, össz. 5 db, rézkarc illusztrációkkal: Budapest (2 db), Szombathely, Pápóc és egy beazonosítandó helyszínnel
1960 Népsport XVI. évf. 187. sz., 1960. szept. 10., a címlapon: "A magyar csapat a labdarúgó-torna harmadik helyezettje", a római olimpia eredményeivel, kisebb lapszéli sérülésekkel, 6 p.