1877 Magyar nyelvőr. Szerk. és kiadja: Szarvas Gábor. Hatodik kötet. Bp.,1877, Pesti Könyvnyomda Rt.. IV+576 p. Korabeli félvászon kötésben, sérült gerinccel és kötéssel, kopott borítóval, címlapon intézményi bélyegzőkkel, helyenként kissé foltos lapokkal.
cca 1896 Die Professoren der medicinischen Facultäten von Oesterreich-Ungarn 15 db képes táblát tartalmazó mappa, a lapok alján 1892-1896 dátumozásokkal. Aranyozott egészvászon kötés, foltos Wien, Moritz Péries. 24x34 cm
cca 1895 György barátnak Erdély átadásakor Ferdinándhoz intézett levele. A magyar nemzet története (szerk.: Szilágyi Sándor) melléklete. Facsimile levél, a latin nyelvű szöveg gépelt átiratával és magyar nyelvű fordításával, 4 sztl. lev.
A kert. A kertészet összes ágait magába foglaló kertészeti szaklap. Főszerk és tulajdonos: Mauthner Ödön. I.-II. Évfolyam . Bp., 1896-97 Szórványszámok. Fekete-fehér és színes műmellékletekkel és fametszetekkel. vászon kötésben egybekötve,