cca 1930-1940 A Margit-szigetet bemutató, többnyelvű idegenforgalmi prospektus, fekete-fehér képekkel (benne a sziget térképe, Hotel Palatinus, zenélő kút, stb.) Bp., Klein J.-ny., 4 sztl. lev. Tűzött papírkötés, hajtott, egy lapon szakadással.
cca 1930-1940 Vegyes fotós prospektus tétel, közte 10 db Kodak, 1 db Zeiss Ikonta,5 db Voigtländer, 3 db Rollflex - Rolleicord, 2 db MOM, összesen 24 db. Változó állapotban.
cca 1930-1940 Utazás Erdélyben, a Szent István Cikóriagyár gyűjtőalbuma (2. sz. füzet), sok beragasztott képpel (nem teljes), nemzetiszínű zsinórral fűzve, sérült állapotban
cca 1930-1940 Képes magyar történelem, irodalom és művészet, a Szent István Cikóriagyár gyűjtőalbuma (1. sz. füzet), egy kép híján teljes tartalommal, nemzetiszínű zsinórral fűzve, sérült, helyenként foltos állapotban
1931 Heinrich A. és Fiai vas-nagykereskedők árjegyzéke. 1931. júl. Gazdag képanyaggal illusztrált. Bp., Franklin-ny., 372 p., kihajtható mellékletekkel. Papírkötésben, kissé foltos borítóval, szakadt gerinccel.