12194.
451. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
19 000 Ft
49,22 EUR, 54,29 USD
Lengyel Gergely Géza: Haláltánc. Stancolt, domborított fém lapok, préselt fa táblára applikálva. Hátoldalán ceruzával jelezve, kopottsággal, 31x77 cm