12146.
451. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
44 000 Ft
113,99 EUR, 125,71 USD
Sződy Szilárd (1878-1939): Libatömő. Égetett agyag, jelzett, kis kopásokkal, m: 25 cm