Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 98

Ausztria ~1920-1930. "Hallstatt" festett fém jelvény (22x21mm) T:VF Asutria ~1920-1930. "Hallstatt" painted metal badge (22x21mm) C:VF
33008.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Belgium 1958. "Munka Kitüntetés, ezüst fokozat" ezüstözött, zománcozott kitüntetés kissé sérült mellszalagon T:XF patina, kis zománchiba Belgium 1958. "Labour Decoration, Silver Grade" silver plated, enamelled decoration with slightly damaged ribbon C:XF patina, small enamel error
33009.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
Csehszlovákia 1955. "A Munka Vörös Zászló érdemrendje" aranyozott, zománcozott, jelzett Ag kitüntetés, hátoldalán "0045" sorszámmal, "Zukov" gyártói jelzéssel, mellszalagon, szalagsávval, eredeti dísztokban, adományozói okirattal T:AU kopott aranyozás Czechoslovakia 1955. "Order Of The Red Banner Of Labour" gilt, enamelled, hallmarked Ag decoration with "0045" serial number and with "Zukov" maker's mark on the back, on ribbon with thin ribbon in original hard case with donating / wearing certificate C:AU worn gilt
33010.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,72
85,71
Jugoszlávia ~1920-1930. "Szent Száva Rend IV. osztály" aranyozott és zománcozott Ag kitüntetés mellszalaggal (41x62mm) T:AU Yugoslavia ~1920-1930. "Order of Saint Sava 4th class" gold plated and enamelled Ag decoration on ribbon (41x62mm) C:AU
33011.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
93,26
102,86
33012.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86
Románia 1969. "A felszabadulás 25. évfordulója" fém kitüntetés mellszalagon, szalagsávval T:XF ph. Romania 1969. "25th Anniversary of Liberation" metal medal with ribbon C:XF edge error
33013.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
Szovjetunió 1974. "Munka Dicsősége Érdemrend III. osztálya" zománcozott Ag kitüntetés eredeti mellszalaggal, hátoldalán "583013" sorszám T:AU Soviet Union 1974. "Order of Labour Glory 3rd Class" enamelled Ag decoration with original ribbon, "583013" serial number on reverse C:AU
33014.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
13
Tunézia 1973. "Carthage 1973" zománcozott bronz jelvény (24x41mm) T:1- Tunisia 1973. "Carthage 1973" enamelled bronze badge (24x41mm) C:AU
33015.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
7db-os közlekedéssel, utazással kapcsolatos jelvénytétel, közte "Pannonia" zománcozott bronz motorkerékpár-márka jelvény + Hollandia DN "KLM Junior Stewardess" zománcozott bronz jelvény + Lengyelország DN "Koło Lotnicze Aeroklubu Prl" zománcozott fém jelvény (2db) T:AU-VF közte sérült tű
33016.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29
8db vegyes, főleg szocialista jelvény, kitűző, közte zománcozottak is, közte "Nógrádi Szénbányák 1861" zománcozott bronz jelvény T:AU,XF
33017.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
9(xklf) márka, rajongói tematikájú műanyag és fém jelvény közte McDonalds, Nena, Nissan T:2-3- közte sérült, hiányzó függesztés
33018.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,30
1,43
10db-os vegyes jelvénytétel, közte zománcozott darabokkal T:UNC-XF
33019.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft