Csehszlovákia 1955. "A Munka Vörös Zászló érdemrendje" aranyozott, zománcozott, jelzett Ag kitüntetés, hátoldalán "0045" sorszámmal, "Zukov" gyártói jelzéssel, mellszalagon, szalagsávval, eredeti dísztokban, adományozói okirattal T:AU kopott aranyozás
Czechoslovakia 1955. "Order Of The Red Banner Of Labour" gilt, enamelled, hallmarked Ag decoration with "0045" serial number and with "Zukov" maker's mark on the back, on ribbon with thin ribbon in original hard case with donating / wearing certificate C:AU worn gilt
Jugoszlávia ~1920-1930. "Szent Száva Rend IV. osztály" aranyozott és zománcozott Ag kitüntetés mellszalaggal (41x62mm) T:AU
Yugoslavia ~1920-1930. "Order of Saint Sava 4th class" gold plated and enamelled Ag decoration on ribbon (41x62mm) C:AU
Lengyelország 1923. "Lengyel Köztársasági Érdemkereszt ezüst fokozata" ezüstözött, zománcozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:1-
Poland 1923. "Cross of Merit of Polish Republic Silver Class" silver plated, enamelled Br decoration without ribbon C:AU
Románia 1969. "A felszabadulás 25. évfordulója" fém kitüntetés mellszalagon, szalagsávval T:XF ph. Romania 1969. "25th Anniversary of Liberation" metal medal with ribbon C:XF edge error
Szovjetunió 1974. "Munka Dicsősége Érdemrend III. osztálya" zománcozott Ag kitüntetés eredeti mellszalaggal, hátoldalán "583013" sorszám T:AU Soviet Union 1974. "Order of Labour Glory 3rd Class" enamelled Ag decoration with original ribbon, "583013" serial number on reverse C:AU