1911-1918. "Katonai Legénységi Szolgálati Jel III. osztálya" bronz kitüntetés mellszalagon T:XF
Hungary 1911-1918. "Military Service Medal 3nd class" bronze decoration with ribbon C:XF
NMK 155.
1914. "A Vörös Kereszt II. Osztályú Díszjelvénye" jelzett, zománcozott Ag kitüntetés mellszalaggal T:AU,XF kis zománchiba /
Hungary 1914. "Red Cross, Badge of Honour, 2nd Class" hallmarked, enamelled Ag decoration with ribbon C:AU,XF small enamell error
NMK 282.
1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" eltérő portréval, kitüntetés, sérült mellszalagon T:AU,XF patina
Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" decoration, on damaged ribbon C:AU,XF patina
NMK 133.
1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:XF patina
Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration without ribbon. Sign.:Tautenhayn C:XF patina
NMK 137.
1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés, kopott mellszalagon szignó nélkül T:XF
Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration, on worn ribbon, without signature C:XF NMK 137.
1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:AU patina, kis ph
Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration without ribbon. Sign.:Tautenhayn C:AU patina, small edge error
NMK 137.
~1914-1940. 4db szalagsáv összevarrva, közte "Magyar Háborús Emlékérem", "Katonai Jubileumi Kereszt" használt, szép állapotban / Hungary ~1918-1940. 4pcs of miniature ribbons stitched together, with "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet", "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" in used, nice condition
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Isonzó Hadsereg - Karácsony a fronton" Zn sapkajelvény (38mm) T:2-
Austro-Hungarian Monarcy 1915. "Isonzo Armee - Weihnachten Im Felde" Zn cap badge (38mm) C:VF