Militária

Tételek száma: 111

1938. Felvidéki Emlékérem bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF ü. Hungary 1938. Upper Hungary Medal bronze decoration without ribbon C:XF ding NMK 427.
32849.

1938. "Felvidéki Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF ü. Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" bronze decoration without ribbon C:XF ding NMK 427.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
1939-1945. Magyar Nagy Ezüst Vitézségi Érem ezüstözött bronz kitüntetés, peremen BRONZ fémjel, eredeti mellszalagon. Szign.: Berán Lajos T:AU,XF patina Hungary 1939-1945. Large Hungarian Silver Gallantry Medal silver-plated bronze decoration, with BRONZ hallmark on edge, original ribbon. Sign.: BERÁN L. C:AU,XF patina NMK 433.
32850.

1939-1945. "Magyar Nagy Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött bronz kitüntetés, peremen "BRONZ" fémjel, eredeti mellszalagon. Szign.: Berán Lajos T:AU,XF patina Hungary 1939-1945. "Large Hungarian Silver Gallantry Medal" silver-plated bronze decoration, with "BRONZ" hallmark on edge, original ribbon. Sign.: BERÁN L. C:AU,XF patina NMK 433.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
198,94
214,29
1940. Nemzetvédelmi Kereszt ezüstözött bronz kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF Hungary 1940. National Defense Cross silver plated bronze decoration on original ribbon C:XF NMK 442.
32851.

1940. "Nemzetvédelmi Kereszt" ezüstözött bronz kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF Hungary 1940. "National Defense Cross" silver plated bronze decoration on original ribbon C:XF NMK 442.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
58,36
62,86
~1940. hadifém lemez levente jelvény (58x34mm) T:2 kissé hajlott lemez, kopásnyom
32852.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,02
9,71
1940. Nemzetvédelmi Kereszt ezüstözött bronz kitüntetés eredeti, viseltes, elszineződött mellszalagon T:XF ph.  Hungary 1940. National Defense Cross silver plated bronze decoration on original, worn discolored ribbon C:XF edge error NMK 442.
32853.

1940. "Nemzetvédelmi Kereszt" ezüstözött bronz kitüntetés eredeti, viseltes, elszineződött mellszalagon T:XF ph. Hungary 1940. "National Defense Cross" silver plated bronze decoration on original, worn discolored ribbon C:XF edge error NMK 442.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
79,58
85,71
1941. Délvidéki Emlékérem Zn emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN L. T:VF oxidáció, sérült fül Hungary 1941. Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary Zn medal without ribbon. Sign: L. BERÁN C:VF oxidation, damaged ear NMK 429.
32854.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
1941. Délvidéki Emlékérem Zn emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN L. T:F oxidáció, fül hiányzik Hungary 1941. Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary Zn medal without ribbon. Sign: L. BERÁN C:F oxidation, ear missing NMK 429.
32855.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
1943. A Magyar Szent Korona-rend ezüstkeresztje hadidíszítménnyel jelzetlen Ag kitüntetés, hátoldalán az eredetileg tervezett alapítási év 1942, eredeti mellszalagon T:AU / Hungary 1943. Order of the Hungarian Holy Crown, Silver Cross with war decoration Ag decoration without hallmark, with the planned original founding year 1942 on the back of the medallion, with original ribbon C:AU NMK 471.
32856.

1943. "A Magyar Szent Korona-rend ezüstkeresztje hadidíszítménnyel" jelzetlen Ag kitüntetés, hátoldalán az eredetileg tervezett alapítási év "1942", eredeti mellszalagon T:AU / Hungary 1943. "Order of the Hungarian Holy Crown, Silver Cross with war decoration" Ag decoration without hallmark, with the planned original founding year "1942" on the back of the medallion, with original ribbon C:AU NMK 471.

Kikiáltási ár:
300 000 Ft
795,76
857,14
1943. Tűzkereszt I. fokozata oxidált hadifém kitüntetés mellszalaggal T:XF,VF Hungary 1943. Fire Cross, 1st Class war metal decoration on ribbon C:XF,VF  NMK 444.
32857.

1943. "Tűzkereszt I. fokozata" oxidált hadifém kitüntetés mellszalaggal T:XF,VF Hungary 1943. "Fire Cross, 1st Class" war metal decoration on ribbon C:XF,VF NMK 444.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,83
34,29
~1950. Ejtőernyős zománcozott bronz sapkajelvény rajzos hátoldallal (35mm) T:AU
32858.

~1950. "Ejtőernyős" zománcozott bronz sapkajelvény rajzos hátoldallal (35mm) T:AU

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
16
~1950-1970. Ejtőernyős oktató - 250 ugrás zománcozott bronz sapkajelvény 100/150-es bilétával (51x35mm) T:AU
32859.

~1950-1970. "Ejtőernyős oktató - 250 ugrás" zománcozott bronz sapkajelvény "100/150"-es bilétával (51x35mm) T:AU

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
~1952-1970. Aknakutató klf fokozatú zománcozott, aranyozott, ezüstözött sapkajelvények (3xklf) (~38x39mm) T:AU,XF Hungary ~1952-1970. Minesweeper enamelled, gold and silver plated metal cap badges of various grades (3xdiff) (~38x39mm) C:AU,XF
32860.

~1952-1970. "Aknakutató" klf fokozatú zománcozott, aranyozott, ezüstözött sapkajelvények (3xklf) (~38x39mm) T:AU,XF Hungary ~1952-1970. "Minesweeper" enamelled, gold and silver plated metal cap badges of various grades (3xdiff) (~38x39mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft