Militária

Tételek száma: 111

1954. Kiváló Szolgálatért Érdemérem zománcozott aranyozott kitüntetés eredeti, Rákosi-címeres dísztokban T:AU Hungary 1954. Medal of Merit for Excellent Service enamelled gilt decoration on ribon in original case with Rákosi coat of arms C:AU
32861.

1954. "Kiváló Szolgálatért Érdemérem" zománcozott aranyozott kitüntetés eredeti, Rákosi-címeres dísztokban T:AU Hungary 1954. "Medal of Merit for Excellent Service" enamelled gilt decoration on ribon in original case with "Rákosi" coat of arms C:AU

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
1956. Kilián György seregszemle / A seregszemle budapesti döntőjén elért eredményért kétoldalas aranyozott Br emlékérem (80mm) T:XF helyenként kopott aranyozás, ü.
32862.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
~1958-1968. Magyar Néphadsereg I., II. és III. osztályú repülőgépvezető (3xklf) részben műgyantás, csavarosan rögzített fém kitüntető jelvények (23x66mm) T:AU,XF
32863.

~1958-1968. "Magyar Néphadsereg I., II. és III. osztályú repülőgépvezető" (3xklf) részben műgyantás, csavarosan rögzített fém kitüntető jelvények (23x66mm) T:AU,XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
~1960. Mesterugró 3000 ugrás után járó műgyantás, aranyozott bronz kitüntető teljesítmény sapkajelvény (45x33mm) T:AU
32864.

~1960. "Mesterugró" 3000 ugrás után járó műgyantás, aranyozott bronz kitüntető teljesítmény sapkajelvény (45x33mm) T:AU

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
~1956-1960. I., II. és III. osztályú repülőgép műszaki szerelő (3xklf) részben zománcozott fém kitüntető jelvények (16x67mm) T:AU
32865.

~1956-1960. "I., II. és III. osztályú repülőgép műszaki szerelő" (3xklf) részben zománcozott fém kitüntető jelvények (16x67mm) T:AU

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
~1960. Munkásőr szolgálati jelvény kopottas dísztokban T:2
32866.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
~1960-1970. Ejtőernyős zománcozott bronz sapkajelvény 95/100-es bilétával (42x35mm) T:XF zománchiba, az egyik pánt hiányzik a hátuljáról
32867.

~1960-1970. "Ejtőernyős" zománcozott bronz sapkajelvény "95/100"-es bilétával (42x35mm) T:XF zománchiba, az egyik pánt hiányzik a hátuljáról

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
17
~1960-1980. MHSZ - Honvédelemért zománcos kitüntető jelvény + Szocialista Brigád műgyantás jelvény + Magyar Néphadsereg fegyvernemi minősítő jelvénye + 1948. Magyar Szabadságharcos Szövetség zománcozott fém jelvény T:1-,2- anyahiány, hiányzó tű, jelentős zománchiány
32868.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
1964. Szolgálati Érdemérem - Honvédelmi Érdemérem 10 és 15 év után, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban (2xklf) T:XF
32869.

1964. "Szolgálati Érdemérem - Honvédelmi Érdemérem" 10 és 15 év után, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban (2xklf) T:XF

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
1964. Szolgálati Érdemérem - Honvédelmi Érdemérem 10, 15 20 és 25 év után, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon (4xklf) + 1965. Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 25 év után, zománcozott fém kitüntetés, mellszalagon T:UNC,AU
32870.

1964. "Szolgálati Érdemérem - Honvédelmi Érdemérem" 10, 15 20 és 25 év után, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon (4xklf) + 1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 25 év után, zománcozott fém kitüntetés, mellszalagon T:UNC,AU

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
~1970-1980. MHSZ - Honvédelmi Kupa Lövészverseny ezüstözött bronz emlékérem (61x61mm) T:AU,XF
32871.

~1970-1980. "MHSZ - Honvédelmi Kupa Lövészverseny" ezüstözött bronz emlékérem (61x61mm) T:AU,XF

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
~1970-1980. Kiváló Századparancsnok aranyozott műgyantás sapkajelvény (40x27mm) + Kiváló Katona aranyozott műgyantás sapkajelvény (40x27mm) T:AU
32872.

~1970-1980. "Kiváló Századparancsnok" aranyozott műgyantás sapkajelvény (40x27mm) + "Kiváló Katona" aranyozott műgyantás sapkajelvény (40x27mm) T:AU

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft