Militária Tételek száma: 111
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2939289
32861
451
Military
Numizmatika
1954. "Kiváló Szolgálatért Érdemérem" zománcozott aranyozott kitüntetés eredeti, Rákosi-címeres dísztokban T:AU Hungary 1954. "Medal of Merit for Excellent Service" enamelled gilt decoration on ribon in original case with "Rákosi" coat of arms C:AU 2863956
32862
451
Military
Numizmatika
1956. "Kilián György seregszemle / A seregszemle budapesti döntőjén elért eredményért" kétoldalas aranyozott Br emlékérem (80mm) T:XF helyenként kopott aranyozás, ü. 3002193
32863
451
Military
Numizmatika
~1958-1968. "Magyar Néphadsereg I., II. és III. osztályú repülőgépvezető" (3xklf) részben műgyantás, csavarosan rögzített fém kitüntető jelvények (23x66mm) T:AU,XF 3002013
32864
451
Military
Numizmatika
~1960. "Mesterugró" 3000 ugrás után járó műgyantás, aranyozott bronz kitüntető teljesítmény sapkajelvény (45x33mm) T:AU 3002161
32865
451
Military
Numizmatika
~1956-1960. "I., II. és III. osztályú repülőgép műszaki szerelő" (3xklf) részben zománcozott fém kitüntető jelvények (16x67mm) T:AU 2818300
32866
451
Military
Numizmatika
~1960. "Munkásőr" szolgálati jelvény kopottas dísztokban T:2 3002001
32867
451
Military
Numizmatika
~1960-1970. "Ejtőernyős" zománcozott bronz sapkajelvény "95/100"-es bilétával (42x35mm) T:XF zománchiba, az egyik pánt hiányzik a hátuljáról 2817668
32868
451
Military
Numizmatika
~1960-1980. "MHSZ - Honvédelemért" zománcos kitüntető jelvény + "Szocialista Brigád" műgyantás jelvény + Magyar Néphadsereg fegyvernemi minősítő jelvénye + 1948. "Magyar Szabadságharcos Szövetség" zománcozott fém jelvény T:1-,2- anyahiány, hiányzó tű, jelentős zománchiány 2957704
32869
451
Military
Numizmatika
1964. "Szolgálati Érdemérem - Honvédelmi Érdemérem" 10 és 15 év után, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban (2xklf) T:XF 2874709
32870
451
Military
Numizmatika
1964. "Szolgálati Érdemérem - Honvédelmi Érdemérem" 10, 15 20 és 25 év után, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon (4xklf) + 1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 25 év után, zománcozott fém kitüntetés, mellszalagon T:UNC,AU 2842467
32871
451
Military
Numizmatika
~1970-1980. "MHSZ - Honvédelmi Kupa Lövészverseny" ezüstözött bronz emlékérem (61x61mm) T:AU,XF 3000452
32872
451
Military
Numizmatika
~1970-1980. "Kiváló Századparancsnok" aranyozott műgyantás sapkajelvény (40x27mm) + "Kiváló Katona" aranyozott műgyantás sapkajelvény (40x27mm) T:AU Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft