Modern utánveretek, fantáziaveretek Tételek száma: 97
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2840445
31533
451
Modern restrikes, fantasy coins
Numizmatika
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Munkácsy Mihály 1844-1900" kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10g/0.999/30mm) T:PP patina 2814735
31534
451
Numizmatika
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / gróf Széchenyi István" aranyozott Cu emlékérem (40mm) T:PP 2691679
31535
451
Numizmatika
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Liszt Ferenc 1811-1886" ezüstözött Cu emlékérem kapszulában (40mm) T:PP patina 2907816
31536
451
Numizmatika
Ifj. Szlávics László (1959-) 2015. "Nemzetünk forradalmai - Budai Nagy Antal-féle parasztfelkelés" kétoldalas Ag emlékérem kapszulában (15g/0.999/34mm) T:PP 3001918
31537
451
Numizmatika
1907. 100K "Ferenc József Megkoronázásának Negyvenedik Évfordulójára" aranyozott Ag utánveret (5,50g/0.999/25mm) T:PP patina 3001915
31538
451
Numizmatika
1907. 100K "Ferenc József Megkoronázásának Negyvenedik Évfordulójára" aranyozott Ag utánveret (5,50g/0.999/25mm) T:PP patina 3001912
31539
451
Numizmatika
1938. 100P aranyozott Ag utánverete, jelzett, kapszulában tanúsítvánnyal (45mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) patina 2984344
31540
451
Numizmatika
DN "Magyarország Keresztény Királyai / II. "Kis" Károly 1385-1386" Ag emlékérem kapszulában (20g/0.333/38mm) T:PP 2984176
31541
451
Numizmatika
DN "Magyarország Keresztény Királyai / II. Ferdinánd 1619-1637" Ag emlékérem kapszulában (20g/0.333/38mm) T:PP 2984306
31542
451
Numizmatika
DN "Magyarország Keresztény Királyai / II. István 1116-1131" Ag emlékérem kapszulában (20g/0.333/38mm) T:PP 2984317
31543
451
Numizmatika
DN "Magyarország Keresztény Királyai / II. "Vak" Béla 1131-1141" Ag emlékérem kapszulában (20g/0.333/38mm) T:PP 2984313
31544
451
Numizmatika
DN "Magyarország Keresztény Királyai / Károly Róbert 1308-1342" Ag emlékérem kapszulában (20g/0.333/38mm) T:PP Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft