1 200 Ft
3,18 EUR, 3,43 USD
Günter Schön: Weltmünzkatalog, 19. Jahrhundert, 5. Auflage, 1982 - 19. századi világ pénzei katalógus, 5. kiadás. Battenberg, München, 1973. + Günter Schön: Weltmünzkatalog 20. Jahrhundert. 11. Auflage. München, Battenberg, 1979. Sérülésekkel, használt állapotban.