Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 96
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2995541
31642
451
11000
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
~1900. "Ép ész edzett testben él" jelzett Ag sport emlékérem, "SGA" gyártói jelzéssel (22,32g/0.800/41mm) T:AU.XF 2616224
31643
451
Numizmatika
~1900. "Magyar Országos Torna Szövetség" ezüstözött bronz jelvény (53x41mm) T:2 / Hungary ~1900. "Hungarian National Gymnastics Federation" silver plated bronze badge (53x41mm) C:XF 2751917
31644
451
Numizmatika
~1910. "MTE" kétoldalas bronz díjérem erősen sérült mellszalagon (40mm) + 1938. "Munkás Testedző Egyesület - MTE 1908-1938" kétoldalas bronz díjérem (38mm) T:2 2995636
31645
451
Numizmatika
~1910. "Postás Sport Egyesület 1899" kétoldalas, jelzett Ag díjérem (14,74g/0.800/33mm) T:XF fülhiány 3002133
31646
451
Numizmatika
~1910-1930. "Magyar Országos Torna Szövetség" bronz jelvény (53x41mm) T:XF 2916605
31647
451
13000
Numizmatika
~1910. "Magyar Kerékpáros Szövetség" jelzetlen Ag díjérem mellszalagon, "HP" beütéssel (39mm) T:AU,XF 2780754
31648
451
Numizmatika
~1910. kétoldalas, jelzetlen Ag labdarúgó díjérem füllel, "HP" beütésekkel (14,10g/30x30mm) T:1- patina 2822160
31649
451
Numizmatika
~1920-1940. 5 darabos fém sport emlékérem és -plakett tétel T:1--2- 2996394
31650
451
Numizmatika
1929. "Magyar Evezős Szövetség" jelzett Ag sport díjérem, hátoldalán "I. DÍJ NYOLCAS TÁVEZEŐSVERSENY KORMÁNYOSSAL 1929. IX. 28" gravírozással, valamint "M (Morzsányi)" gyártói jelzéssel (31,51g/0.800/41mm) T:AU,XF ph, patina 2976509
31651
451
Numizmatika
~1930. "Budapest Székesfőváros Versenydíja" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem füllel (40mm) T:XF,VF kopott ezüstözés 2939586
31652
451
Numizmatika
~1930. részben zománcozott síjelvény (57x16mm) T:XF,VF zománchiba 2995619
31653
451
11000
Numizmatika
~1930-1940. "Shell SC - Phöbus O.S.E. Úszóversenye" jelzett Ag sport emlékérem füllel (19,65g/0.800/37mm) T:AU Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft