Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 96
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2816482
31654
451
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
~1930-1950. "Magyar Kajakkenu Szövetség" kétoldalas bronz emlékérem (80mm) T:1- patina 2918780
31655
451
Numizmatika
~1930-1940. "Az Óbudai Tornaegylet Verseny Dija - 1872" kétoldalas bronz díjérem (30mm) T:2 2995521
31656
451
Numizmatika
1932. "Magyar Athletikai Szövetség / BP. Ker. Ifj. Bajn. II. 1932 Távolugrás" jelzett Ag díjérem, "ARKANZAS" gyártói jelzéssel (17,04g/0.800/31x31mm) T:XF 2816767
31657
451
Numizmatika
1933-1983. 7 darabos sport emlékérem és díjérem tétel (35-80mm), közte 1947. "Magyar Athletikai Szövetség kerületi bajnoksága" kétoldalas fém emlékérem füllel (35mm) T:1-,2 patina 2996726
31658
451
Numizmatika
1934. "Tornász Világbajnokság Budapest 1934" aranyozott bronz gomblyukjelvény "Cserkészbolt V. N Sándor u.6." gyártói jelzéssel (30x16mm) T:AU 2681866
31659
451
13000
Numizmatika
Sándor Ambrózy (1903-1992) 1935. "Magyar Ökölvívó Szövetség" kétoldalas, ezüstözött Br érdemérem eredeti tokban, gravírozott "1935. IV. 27. / SZITÁNYI JÁNOS URNAK" szöveggel, "Huguenin" gyártói jelzéssel (60mm) T:1- ph., ezüstözés kopott
Hungary 1935. "Hungarian Boxing Association" two-sided, silvered Br merit medal in original case, with engraved "1935. IV. 27. / SZITÁNYI JÁNOS URNAK" text. Sign: Sándor Ambrózy (1903-1992) (60mm) C:AU edge error, silvering worn 2996731
31660
451
Numizmatika
1935. "MOTESZ (Magyarországi Testedző Egyesületek Szövetsége) 1885-1935 - XIII. Országos Tornaünnepély" bronz jelvény "Berán N. BPest Döbrentei u. 2" gyártói jelzéssel (31x12mm) T:AU 2995564
31661
451
11000
Numizmatika
1936. "Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség 1907-1932 / Magyarország Csapatbajnoka 1936" jelzett Ag tenisz díjérem hátoldalán "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel. Szign.: AFA(?) (18,48g/0.800/36mm) T:AU 2751745
31662
451
Numizmatika
1938. "VII. Nemzetközi Sporthét a Balatonon" bronz gomblyukjelvény (29mm) T:2 2920030
31663
451
2200
Numizmatika
1945. "Olajbányász S.E. - Nagykanizsa" zománcozott fém kitűző (16mm) T:AU 2995385
31664
451
Numizmatika
1947. "Modern Pentatlon 1947" fém sport emlékplakett, zománcozott Kossuth-címeres rátéttel (53x51mm) T:AU kis patina 2817267
31665
451
Numizmatika
1949. "Budapest Tekéző Alszövetség" egyoldalas kerámia sportérem (75mm) T:1-,2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft