Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 96
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2816800
31666
451
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
1949. "Jó munkádért - KAOE Sportólói" sport emlékplakett márványlap alapon (138x88mm) T:1-,2 enyhe kopások 2816248
31667
451
Numizmatika
~1950-1960. "Kilián" egyoldalas bronz sport emlékérem (128mm) T:1- patina 2817370
31668
451
Numizmatika
~1950-1960. "Spartacus" rátétes fém plakett (73x54mm) T:1- patina 2831794
31669
451
Numizmatika
~1950. "MHS (Magyar Honvédelmi Sport Szövetség) Motoros ÖHV" szögletes lemez jelvény, 2 rögzítőlyukkal (52x48mm) T:1- 2831791
31670
451
Numizmatika
~1950. "MHS (Magyar Honvédelmi Sport Szövetség) Motoros ÖHV" szögletes lemez jelvény, 2 rögzítőlyukkal (52x48mm) T:1- 2831792
31671
451
Numizmatika
~1950. "MHS (Magyar Honvédelmi Sport Szövetség) Motoros ÖHV" szögletes lemez jelvény, 2 rögzítőlyukkal (52x48mm) T:1- 2999182
31672
451
Numizmatika
1959. "Postás SE 60 - 1899-1959" aranyozott, zománcozott bronz plakett márvány talapzaton (talapzat:120x85x26mm) T:XF a márvány pár helyen sérült 2898626
31673
451
Numizmatika
1959-1979. Három darabos vívósport díj- és emlékérem tétel, benne: "Magyar Népköztársaság Bajnokságai 1964" díjérem, hátoldalon gravírozott VII. helyezésért eredeti tokban, Franciaország 1979. "Ville de Saint-Maur des Fosses" hátoldalon gravírozva "Coupe Santelli 10-2-79" (70mm) valamint Kína 1959. Vívó díjérem eredeti tokban T:UNC,AU 2822158
31674
451
Numizmatika
~1960. "Testnevelés és Sport Érdemes Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém jelvény eredeti tokban T:1- 2816281
31675
451
Numizmatika
1965. "Magyar Népköztársaság Bajnokságai - 1965 - Kajak" kétoldalas bronz díjjelvény eredeti tokban T:1- 2936000
31676
451
Numizmatika
1965. "Universiade Budapest 1965" a FISU világjátékok aranyozott, zománcozott bronz jelvénye + bronz jelvény "Competiteur" felirattal, mindkettő egy szalagon, résztvevői jelvény T:XF 2959993
31677
451
Numizmatika
1968. "Mélyépítő Vállalatok Sportegyesülete" névre szóló fém serlege (~20x5cm) T:AU Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft