Üvegtárgyak Tételek száma: 277
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2961477
11814
451
Glass-objects
Kaspó formába öntött üveg, hibátlan d: 14 cm, m: 14 cm 2944373
11815
451
Glass-objects
5 db üveg és kristály tárgy, gyűrűtartó, váza, hamuzó, d: 18 cm alatt 2960140
11816
451
Glass-objects
Zöld cseh üveg váza. Kézzel festett, plasztikus, hibátlan 20 cm 2995241
11817
451
Glass-objects
Malachit üveg dobozka. 10x12 cm 2995240
11818
451
Glass-objects
Vésett antik mintás pohár. Formába préselt, hibátlan 23 cm 2995237
11819
451
Glass-objects
VT ZM k.u.k. Waschungen üveg váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 21 cm 2995238
11820
451
3200
Glass-objects
Liszt, cukor, rízs, stb mércés üveg Formába préselt, hibátlan 20 cm 2962367
11821
451
Glass-objects
Kristály váza. Metszett üveg. Hibátlan 23 cm 2968863
11822
451
Glass-objects
Kristály váza. Hibátlan 28 cm 2973601
11823
451
Glass-objects
Bohemia kristály kiöntő Jelzett, hibátlan 13 cm 2963761
11824
451
Glass-objects
2 db kézzel készített hattyú figura.Anyagában színezett hutaüveg 8 cm 2945262
11825
451
Glass-objects
Dr. Noseda Meggyálom antik likőrös üveg, kicsit sérült címkével, m: 23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft