Üvegtárgyak Tételek száma: 277
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2956144
11658
451
4200
Glass-objects
Skandináv régi oválisan szűkülő vastagüveg váza, jelzés nélkül, hibátlan, sz: 15,5 cm, m: 17 cm 2956818
11659
451
Glass-objects
Loft antik tejüveg ipari csarnoklámpa, foglalata porcelán, jelzés nélkül, szép állapotban, d: 25 cm 2927541
11660
451
Glass-objects
Csiszolt mintával bíborszínű italos készlet. Dugóval. Jelzés nélkül, minimális kopottsággal. M: 31 cm, poharak 8 cm. 2904191
11661
451
Glass-objects
Ólomkristály kosár kínáló, gazdag díszítéssel, jelzés nélkül, kis kopottsággal, m: 28 cm 2997362
11662
451
3800
Glass-objects
Vadászkorsó. Kacsa mintákkal díszített üveg, ón vaddisznó figurás takarótetővel, jelzéssel, hibátlan, m: 20,5 cm 2997232
11663
451
Glass-objects
5 darab csiszolt mintás kristály tárgy: kínálók, vázák. Minőségi kristály tárgyak, vegyes méretben, kopással. 2997223
11664
451
Glass-objects
4 darab színes kristály tárgy: kínálók, vázák. Kék, bordó és borostyán színezésű tárgyak, közte feltételezhetően Ajkai kristállyal. Vegyes méretben, kopással. 3002402
11665
451
4200
Glass-objects
Malachit üveg bonbonier, jelzés nélkül, minimális kopással, 12x9x6 cm 3001115
11666
451
Glass-objects
Nagy méretű kristály kínáló doboz. Bonbonniere. Hibátlan d: 16 cm, m 26 cm 3001105
11667
451
Glass-objects
Kristály cukorkás üveg doboz. Hibátlan 17 cm 3001098
11668
451
Glass-objects
Antik söröskorsó. "Sörórával" Bieruhr 1-12 ig. plasztikus réz, csiszolt üveg 17 cm 3000920
11669
451
Glass-objects
Cseh kék fehér váza, többrétegű, formába öntött, szakított, hibátlan 27 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft