Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 42
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2869945
10714
452
24000
Ex libris - small-graphics
Pekáry István (1905-1981): kalocsai mintás népviselet. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett a karcon. Karácsonyi-újévi üdvözlőlap, Tamás Galéria kiadása, 1930-40 körül. 13x10 cm 2869942
10715
452
24000
Ex libris - small-graphics
Pekáry István (1905-1981): Kún legény tánc. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett a karcon. Karácsonyi-újévi üdvözlőlap, Tamás Galéria kiadása, 1930-40 körül. 12,5x10 cm 3014009
10716
452
Ex libris - small-graphics
Faragó Géza (1877-1928): Ex libris Lipótvárosi Társaskör, 1913 (színes szecessziós klisgrafika). Klisé, papír, jelzett a klisén, 9x6 cm 3009475
10717
452
Ex libris - small-graphics
Kass János (1927-2010): Ex libris, Batky Jenő, 1975. Színes rézkarc, papír, jelzett, 12,5×7 cm 3014027
10718
452
Ex libris - small-graphics
Ferdinand Ernst von Waldstein-Wartenberg (címeres nemesi ex libris), 1800-1820 körül. Rézmetszet, papír, jelzés nélkül, 8x7 cm. 3014539
10719
452
Ex libris - small-graphics
Illés Árpád (1908-1980): BUÉK, 1968. Linómetszet, papír, jelzett. Számozott: 102/250. Lap bal alsó felében törésnyommal. 15x10 cm 3014018
10720
452
Ex libris - small-graphics
Rátkay Endre (1928 - 2011): Sex libris Tóth József Farkas, 1986. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, 7,5x5 cm. A művész egyetlen ex librise! 3013498
10721
452
Ex libris - small-graphics
Reich Károly (1922-1988): Álmodozó. Klisé, papír, jelzett a klisén, 11×8 cm 3014008
10722
452
Ex libris - small-graphics
Conrád Gyula (1877-1959): Ex libris Dr. Arthuri Káldor. Linómetszet, papír, jelzett a metszeten, 9×8,5 cm 3013762
10723
452
Ex libris - small-graphics
Perei Zoltán (1913-1992): Krisztus siratása, 1486. Fametszet, papír. Jelzett. 10x8 cm. 3014011
10724
452
Ex libris - small-graphics
Clio jelzéssel, Ephraim Moses Lilien (1874-1925) után: Gulyás P. Dr. könyveiből (szecessziós ex libris). Klisé, papír, jelzett a klisén, 5,5x4 cm 3014052
10725
452
Ex libris - small-graphics
Almásy Denise (Almásy-Teleki Éva, 1893-1984): Ex libris Majkienski. Klisé, papír, jelzett a klisén, 7x5,5 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft