Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 42
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3009024
10738
452
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Ünnepi könyvhét ex libris. Nyomat, papír, jelzés nélkül, 7,5x4 cm 3009405
10739
452
Ex libris - small-graphics
Bibliotheque du comte Etienne Károlyi (ex libris gróf Károlyi Sándor, címerrel, XIX. sz.). Rézmetszet, papír, jelzés nélkül 5,5x4,5 cm 3009418
10740
452
Ex libris - small-graphics
Ex libris Dris Dionysii Mosonyi. Praepositii maioris quinqueecclesiarum. Nyomat papír, jelzés nélkül. A pécsi székesegyház és egy másik épület létképével. 5x9 cm 3009376
10741
452
Ex libris - small-graphics
Gróf Károlyi Sándor fóti könyvtárából. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, 5x8 cm 3010730
10742
452
Ex libris - small-graphics
Gerard Gaudaen (1927-2003): 6 db ex libris. Klf. technikák, papír, részben jelzett. Klf. méretekben. 3010728
10743
452
Ex libris - small-graphics
Klf. alkotók: 7 db olimpiai ex-libris Dr. Gombos László, 1964-1992. Klf. technikák, papír, részben jelzett. Klf. méretekben (Fery Antal, Kékesi László, Várkonyi Károly, Meskó Anna-Póka György, Nagy László Lázár). 3010731
10744
452
Ex libris - small-graphics
"Halmozott grafika" (Bélyeg, bélyegzés, ex libris) 6 db: ifj. Sáros András, Kékesi László, Moskál Tibor. Klf. technikák, papír, klf. méretben. 3010733
10745
452
Ex libris - small-graphics
"Halmozott grafika" (Bélyeg, bélyegzés, ex libris) 6 db: Vincze László (Seuso kincsek), Ürmös Péter (1 éves a Puskás Aréna), Meskó Anna-Póka György, stb.. Klf. technikák, papír, klf. méretben. 3014022
10746
452
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Erdély Ferenc, 1935 (ex libris vagy kisgrafika). Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, 9x6 cm. 3014014
10747
452
Ex libris - small-graphics
Menyhárt József (1901-1976): Ex libris J. Hankiss. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 7,5x5 cm 3014012
10748
452
Ex libris - small-graphics
Ex libris Thomae de Návay. Ofszet, papír, olvashatatlan jelzéssel a nyomaton, 5x6 cm 3010690
10749
452
Ex libris - small-graphics
Vagyóczky Károly (1941-): Archimboldó lap. Rézkarc, papír, jelzett, 10,5x6,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft