Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10452.
Jelzés nélkül, XIX. sz. festő: Szent (Nepomuki Szent János?). Olaj, vászon. Hátoldalán régi gyűjtemányi viaszpecséttel. Sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 68,5x55 cm.
10453.
Jelzés nélkül, feltehetően osztrák vagy német festő, XIX. sz. második fele: Vízparti romantikus táj. Olaj, vászon. Dublírozott. Dekoratív, sérült fakeretben. 61×72 cm
10455.
Jelzés nélkül, feltehetően 1940-50 körül működött alkotó: Hófehérke és a hét törpe. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 80x110 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Unsigned, probaly around 1940-50: Snow White and the Seven Dwarfs. Oil on canvas, slightly damaged. Framed. 80x110 cm. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10459.
Vásárhelyi L jelzéssel, működött a XX. sz. első felében: Hazafelé. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. Hátoldalán 1930-40 körüli raglapon feliratozott. 80x60 cm