Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 260
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2994975
10595
452
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Peregi jelzéssel, XX. sz. eleje: Napfényes város sétálókkal. Tempera, papír. Kissé sérült paszpartuban. 40x30 cm 3006387
10596
452
Basch jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost, fakeretben. 75x42 cm 2725518
10597
452
Kőváriné jelzéssel: Tó ősszel. Olaj, vászon, jelzett, 35x25 cm 3006603
10598
452
Marokkói bakelit lapra festett kép, gazdagon díszített csontberakásos üvegezett keretben, 49x14 cm 3006185
10599
452
Olvashatatlan jelzéssel: 13 db db grafika (karikatúrák, stb.), albumlapokra rajzolva. Kréta, karton. Harántalakú, zsinórfűzéses albumban, 15x21,5 cm 2993734
10600
452
Olvashatatlan (Flóri?) jelzéssel és jelzés nélkül, 2 db mű: Női arcképek. Tus, papír, 29,5x21 cm 3011460
10601
452
Olvashatatlan jelzéssel: Szürrealista csendélet. Vegyes technika, papír, 18x13 cm. 2951152
10602
452
Marton jelzéssel: Hazafelé, 1942. Olaj, karton, sérült. 24x30 cm. 3008835
10603
452
Olvashatatlan jelzéssel / jelzés nélkül: 4 db mű. Vegyes technika (linómetszet, rézkarc, stb.), papír. Változó állapotban, feltekerve, 35x23 cm és 48x27 cm között. 2990056
10604
452
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent): Csendélet. Olaj, vászon, sérült. Dekoratív, sérült fakeretben, 38×55 cm 2955228
10605
452
Olvashatatlan jelzéssel (... Teréz): Női arckép. Akvarell, karton. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 40×30 cm 2592728
10606
452
Olvashatatlan jelzéssel: Tátra. Olaj, vászon, farostra kasírozva. Dekoratív, sérült fakeretben, 25x32,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft