Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10464.
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. közepén működött alföldi festő: Tanya naplementében. Olaj, karton. Javított. Kissé sérült. Dekoratív fakeretben. 70×96 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
10466.
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően romániai magyar festő: Táj sétálókkal, 2002. Olaj, vászon. Hátoldalán román kiviteli pecséttel. Fakeretben. 45x56,5 cm
10467.
Jelzés nélkül (Prihoda István?): I. világháborús katonák, Galícia, 1916. Ceruza, papír. Hátoldalán Prihoda István felirattal és régi BÁV címkével. Üvegezett, dekoratív fakerettel. 14x9x2 cm
10469.
Jelzés nélkül, feltehetően 1920-40 körül: Fürdés után (női akt). Pasztell, papír, jobb alsó sarkában sérült. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 30x22 cm
10471.
Hans Pullem jelzéssel: Paul v. Hindenburg, I. világháborús német főparancsnok, későbbi birodalmi elnök portréja. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 73x54 cm
10472.
Jelzés nélkül, XVIII./XIX. sz. erdélyi művész, 3 db rajz: Alaktanulmányok. Tus, papír. 9,5x15, 17,5x13 és 18x24 cm. Utóbbi vágott, sérült, kissé foltos.