Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10523.
Scheiber (?) jelzéssel: Dáma. Vegyes technika, papír, farostra ragasztva. Hátoldalán MNG kiviteli bélyegzővel. Sérült. 110x81 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
10525.
Sipos jelzéssel a hátoldalán: Mátraszentlászló, udvar részlet, 1968. Olaj, papír, üvegezett fa keretben, 27×17 cm. Jótékonysági aukció! A műtárgy megvásárlásával a Piros Orr Bohócdoktorok Alapítványt támogatja.
10526.
Koczkás jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, farost. Kissé sérült, javított fa keretben, 24×17 cm. Jótékonysági aukció! A műtárgy megvásárlásával a Piros Orr Bohócdoktorok Alapítványt támogatja.
10527.
A. Fehér jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Sérült (lyukas). Fa keretben, 42×52 cm. Jótékonysági aukció! A műtárgy megvásárlásával a Piros Orr Bohócdoktorok Alapítványt támogatja.