10711.
452. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
5 000 Ft
Jelzés nélkül, magyar festő: Strandolók (Szúnyogsziget, Nógrádverőce, 1959). Akvarell, papír, hátoldalán feliratozott (Szúnyogsziget, Nógrádverőce, 1959), apró felületi lapszéli sérülésekkel. 22,5x32 cm.