10490.
452. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
2 400 Ft
Mátrai László jelzéssel: Vázlatfüzet, benne grafikák össz. 17 oldalon (emberi test, anatómiai vázlatok) + 5 db további grafika külön lapokon (ebből Szalai István jelzéssel). Ceruza, papír, változó méretben és állapotban. + 2 db jelzés nélküli rézkarc, kissé foltos / sérült állapotban, 14x10 cm.