Olvashatatlan jelzéssel, magyar grafikus: Erotikus triptichon, 1980. S... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/452/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Olvashatatlan-jelzessel-magyar-grafikus-Erotikus-triptichon-1980-Szines-rezkarc-papir-Deko~II3011325
3011325
10656
452
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Leírás: Olvashatatlan jelzéssel, magyar grafikus: Erotikus triptichon, 1980. Színes rézkarc, papír. Dekoratív, egyedi üvegezett fakeretben, 18x39,5 cm
: nagy_andras