Talpas jelzéssel: Vadászkutya munka közben. Olaj, karton, jelezve b.l.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/452/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Talpas-jelzessel-Vadaszkutya-munka-kozben-Olaj-karton-jelezve-bl-uvegezett-keretben-telj~II3009849
3009849
10487
452
3400
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Leírás: Talpas jelzéssel: Vadászkutya munka közben. Olaj, karton, jelezve b.l., üvegezett keretben, teljes mérete 27x37 cm
: karap_norbert