Gimes Lajos (1886-1945): Rothenburg. Rézkarc, akvarell, papír, jelzett... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/452/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Gimes-Lajos-1886-1945-Rothenburg-Rezkarc-akvarell-papir-jelzett-keret-altal-takarva-uv~II3005209
3005209
10141
452
Leírás: Gimes Lajos (1886-1945): Rothenburg. Rézkarc, akvarell, papír, jelzett (keret által takarva), üvegezett fakeretben, 23×31,5 cm
: karap_norbert