10413.
452. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák
50 000 Ft
Ujváry Lajos (1925 - 2006): Házak és kertek. Gyimesi sorozat egy része. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat cÃmkéjével. Fakeretben, 60x80 cm / Ujváry Lajos (1925-2006): Houses and gardens. Part of the Ghimes cÃcle. Oil on wood fibre, signed, framed