Iványi Grünwald Béla (1867-1940)-Prihoda István (1891-1956): Táborozók. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 30×44 cm
Kass János (1927-2010): Turbános portréja (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátoldalán próbanyomat I. bélyegzéssel, lap széle kissé sérült, 19×11,5 cm
Kass János (1927-2010): Belohorszky Pál - A mulandóság lovagrendje (könyvborító terv vagy illusztráció). Tus, akvarell, papír, jelzés nélkül, Kass János autográf címadásával, paszpartuban, 23×15 cm
Kádár Béla (1877-1956): Szent György, a sárkányölő. Színes linómetszet, papír. Megjelent 1911-ben, a Művészház (Művészeti Egyesület) által kiadott, Modern Magyar Képtár c. mappában. Kissé foltos, a lap széle vágott, 22,5x17,5 cm
Joseph Kádár (1936-2019): "Espacegraphique". Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (96/100). Hátoldalán a művész pecsétjével és autográf felirattal, 21,5x24 cm