Festmények és grafikák Tételek száma: 448
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3009928
10240
452
19000
Lipták Pál (1922-2007): Egy régi szőnyeg maradéka. Olaj, karton. Jelzés nélkül. Hátoldalán a művész címkéjén autográf felirattal. Fakeretben. 50x70 cm 3009912
10241
452
24000
Lóránt János Demeter (1938-), kétoldalas mű: Ágyszám No.1. Tus, akvarell, papír. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Paszpartuban. Hátoldalán tusrajz. 20,56x29 cm 3009981
10242
452
Lóránt János Demeter(1938-): Tél. Linómetszet, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 8x10 cm 2683246
10243
452
Lukovszky László (1922-1981): Tengerpart. rézkarc, papír. Jelzett. Lap széle kissé foltos 23x27 cm 2968371
10244
452
30000
Lux Antal (1935-): Karnevál, 1967. Litográfia, papír. Jelzett. 35x47 cm. 3010573
10245
452
M. Kiss József (1935-1999): Déry Tibor. Fametszet, papír, jelzett, 14×10 cm 3010576
10246
452
M. Kiss József (1935-1999): Nagy László. Fametszet, papír, jelzett, 20×15 cm 2987037
10247
452
4800
Magyar József (1936-): Emberpár (olvashatatlan címmel). Olaj, papír. Jelzett. Paszpartuban. 38x28 cm 2942924
10248
452
Peg Maltby (1899-1984): Ausztrál kisfiú, Nerida portréja. Olaj ,farost, jelzett, 38x28 cm 2994979
10249
452
Markó Ernő (1868-1945): Grado, Olaszország, 1918. Olaj, karton, jelezve jobbra lent, sérült, 34×45 cm 2990099
10250
452
24000
Markó Erzsébet (1947-): Csendélet. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjén és megrendelőlapján feliratozott, 60×80 cm 2786027
10251
452
46000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 45×34 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft