Festmények és grafikák Tételek száma: 448
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2819565
10252
452
65000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (19/40). 45,5x34 cm 2951793
10253
452
Márton József (1950-2003): Halas tópart. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán a művész autográf címkéjével, dekoratív fakeretben, 50×60 cm 2872001
10254
452
50000
Mártonfi Benke Márta (1958-): Virágzó kert (cím nélkül). Olaj, farost, jelzett. Fakeretben. 100x70 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 2985834
10255
452
30000
Máthé István (1922-): Vigh Márton háza (Erdély). Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott, fakeretben, 36x43 cm 3005343
10256
452
Meggyes László (1928-2003): Portré. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, apró folttal 23×17 cm 2942979
10257
452
24000
Mengyán András (1945-): Formák logikája (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. 34x29 cm. Proveniencia: Banner Zoltán (1932-) művészettörténész, író gyűjteményéből 3004149
10258
452
Mesterházy Dénes (1900-1949 körül): Kakastolvaj. Olaj, vászon, jelzett. Sérült. Dekoratív, sérült fakeretben, 50×35 cm 3010018
10259
452
Mezős Béla (1949- ): Az alkony csendje . Akril, karton. Jelzett, üvegezett keretben a hátoldalon a művész bélyegzőjével, és autográf feliratával 25x19 cm 3010016
10260
452
Mezős Béla (1949- ): Az ártér. Akril, karton. Jelzett, üvegezett keretben a hátoldalon a művész bélyegzőjével, és autográf feliratával 14x19 cm 2908556
10261
452
Mezős Béla (1949-): Fantasztikus táj (cím nélkül). Maestro aeroszol festék, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 39x29 cm 2908559
10262
452
Mezős Béla (1949-): Holdbéli táj (cím nélkül). Maestro aeroszol festék, papír. Jelezve jobbra lent. Fakeretben. 29x39 cm 2984220
10263
452
3400
Mészáros Imre (1947-): Házak a vízparton. Színes linómetszet, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap széle kissé foltos, 24×34 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft