Festmények és grafikák Tételek száma: 448
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2677980
10264
452
46000
Mizser Pál (1941-): Csendélet. Tempera, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Felület enyhén foltos. Fakeretben, 62×105 cm 3012553
10265
452
60000
Modok Mária (1896-1971), kétoldalas mű: Csendélet. Olaj, karton. Jelzés nélkül. Proveniencia: a művész rokonsága. Sérült. 50x40 cm. 2927938
10266
452
30000
Molnár Zoltán (1937-2001): Életkép (Lány csokorral). Akvarell, selyem, jelzett, üvegezett fa keretben, 60x50 cm 3010672
10267
452
Marcello Morandini: Geometrikus kompozíció. Ofszet nyomat, papír. Jelzés nélkül. 28x28 cm. 3013919
10268
452
Muhits Sándor (1882-1956), 2 db mű: Angyal és jelenet akttal. Ceruza, hártyapapír, jelzés nélkül, sérült, 42×29 és 28x17 cm 3005261
10269
452
Müller Árpád (1961-2006): Zsidó (jew). Rézkarc, papír, jelzett, 55/100 számozással. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. 18,5×21 cm. 2919712
10270
452
N. Virók Csilla (1955-2014): Kereszt. Pasztell, papír, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 47x30 cm 2953661
10271
452
Nagy Lajos (1956-): Önarckép. Vegyes technika, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 35x21 cm 3010567
10272
452
Nagy Lajos (1956-): Halfogás. Akvarell, papír, jelzett. 3x24 cm 2805973
10273
452
Nagy Lajos (1956-): Férfi portré (kétoldalas mű, hátoldalán fehér botos portré). Olaj, farost, kissé sérült, jelzés nélkül. 31,5x23,5 cm 2967014
10274
452
Nagy Lajos (1956-): Párás idő I. Akvarell, papír, jelzett. 36x48 cm 3010565
10275
452
Nagy Lajos (1956-): Vízparton. Akvarell, papír, jelzett. 3x24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft