Festmények és grafikák Tételek száma: 448
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2915051
10276
452
Nagy Nándor (1894-1979): Révnél, 1932. Kézzel színezett linómetszet, papír, jelzett, apró lapszéli sérülésekkel, metszet ép, 26×20 cm. Ritka! 2967403
10277
452
Nagy Zoltán (1916-1987): Pest látképe a XIX. század első felében. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29×39 cm 2909160
10278
452
Nemes Tibor (1955-): Vízparti táj. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 30×42 cm 2994982
10279
452
26000
Neogrády Antal (1861-1942): Napfényes udvar. Akvarell, papír, jelezve balra lent. Üvegezett, sérült fakeretben, 40×58 cm 3010898
10280
452
28000
Neogrády László (1896-1962): Libapásztorlány. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 25×35 cm 2994972
10281
452
Neumayer Lajos (?-?): Női aktok, 1928. Rézkarc, papír. Foltos. Korabeli sérült fakeretben. 27,5x32 cm 3011991
10282
452
Németh András (1941-): Mák. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (15/100), lap széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 34×25 cm 3013258
10283
452
3200
Németh András (1941-): Lébény. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (15/100), 34×25 cm 3013264
10284
452
3800
Németh András (1941-): Vár (Budapesti panoráma). Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (49/50), 17×41,5 cm 2581059
10285
452
Németh János (1936-): Színes formák. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 14x17 cm 2569984
10286
452
Németh János (1936-): Színes formák. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (15/40), 9x27 cm 3005345
10287
452
Németi Judit (1954-): Tanya, 1991. Szerigráfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A XV/V számozással. 25×34 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft